Vores tilgang

grønne ting-02

Adm. direktør  Anders Møller Toft

Du kan skrive til Anders på:
toft@kadaver.dk
Eller ringe på:
+45 28799353
KDV_Toft

Digital direktør  Søren Bo Steendahl

Du kan skrive til Søren på:
steendahl@kadaver.dk
Eller ringe på:
+45 26225786
KDV_Steendahl

Kreativ direktør  Carl Johannes Borris

Du kan skrive til Johannes på:
borris@kadaver.dk
Eller ringe på:
+45 26365015
KDV_Joe

Kreativ direktør  Jacob Klintrup

Du kan skrive til Jacob på:
klintrup@kadaver.dk
Eller ringe på:
+45 51900082
KDV_Klintrup_2

Seniordesigner  Mikkel Bock

Du kan skrive til Mikkel på:
bock@kadaver.dk
Eller ringe på:
+45 40769794
KDV_Bock

Grafisk designer Christian Koch

Du kan skrive til Christian på:
koch@kadaver.dk
Eller ringe på:
+45 40875595
KDV_Koch